Ortodonta Warszawa - dla dzieci, młodzieży i dorosłych - Orthos
  • Centrum Ortodoncji Orthos
    ul. Na Uboczu 28B, lok. U5

O nas

Zapraszamy do naszego gabinetu przy ulicy Na Uboczu 28B lok. U5 (przeniesiony z Meander 22) w Warszawie, gdzie nasz zespół specjalistów ortodontów jest do Państwa dyspozycji. Wiele problemów z uzębieniem jest ze sobą powiązanych z czego możecie Państwo sobie nawet nie zdawać sprawy i dopiero lekarz ortodonta może zdiagnozować przyczyny problemów i zakres ich leczenia.

Na przykład ścieranie zębów które występuje coraz częściej u osób dorosłych może mieć wiele powodów i tylko lekarz ortodonta z wieloletnim doświadczeniem zdiagnozuje poprawnie przyczyny ścierania szkliwa. Braki w uzębieniu powodują różnego typu przypadłości takie jak właśnie omawiane powyżej ścierania zębów ale także przemieszczenie się obracanie zębów i wady zgryzu. Do tego często dochodzi problem z nieodpowiednią higieną jamy ustnej a naszą rolą jako lekarza stomatologa ortodonty jest poprawne zdiagnozowanie przyczyn, ich usunięcie oraz przywrócenie poprawnego zgryzu i stanu uzębienia.

Ortodonta może pomóc Państwu w różnych sytuacjach. Poranne bóle mięśni żuchwy? Poranne bóle głowy? To wszystko może być spowodowane przez bruksizm. Nasz lekarz ortodonta przygotuje dla Państwa plan leczenia i poprowadzi przez poszczególne etapy. Zapraszamy do naszej przychodni, która jest do Państwa dyspozycji, zapewniamy specjalistyczne leczenie ortodontyczne pacjentom dorosłym, młodzieży i dzieci.

Kontakt
do Centrum Ortodoncji Orthos - Ortodonta Warszawa - Ursynów

Adres

Centrum Ortodoncji ORTHOS
ul. Na Uboczu 28B lok. U5
02-791 Warszawa

Lokalizacja na mapie

Gabinet na mapie Google

Godziny pracy

poniedziałek - wtorek od 9:00 do 16:00
środa od 9:00 do 20:00
czwartek - piątek od 9:00 do 16:00

Telefon

22 649 77 44

E-mail

info@ortodonta.waw.pl

Ortodoncja dla dzieci, młodzieży i dorosłych niezależnie od wieku.

Zajmiemy się Państwa zębami i spowodujemy, że będą Państwo dumni ze swojego uśmiechu.

Oferujemy profesjonalne leczenie, które prowadzą doświadczeni lekarze ortodonci.

Piękny uśmiech jest możliwy, różne są tylko drogi, które do niego prowadzą.

Ortodoncja (Warszawa) to jest to, czym wyłącznie się zajmujemy.

Przywracamy uśmiech