O nas

Piękny uśmiech jest możliwy, różne są tylko drogi, które do niego prowadzą.

Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek, którzy chcą lub powinni podjąć leczenie ortodontyczne. Tworzymy zespół specjalistów ortodontów legitymujących się nie tylko dyplomami i świadectwami kursów doskonalących, ale także wieloletnią praktyką i doświadczeniem. Zajmujemy się wyłącznie ortodoncją. Nasi Pacjenci- dzieci, młodzież i dorośli-pozostają pod naszą stałą opieką.

Oczekujemy Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 16.00.

Zapraszamy serdecznie!

Lekarze

natasza-iracka01

Lek. stom. Natasza Iracka

specjalista ortodonta

Praca jest dla niej pasją, dzięki której już ponad 1000 osób odzyskało nie tylko prawidłowy zgryz, ale przede wszystkim piękny uśmiech.Absolwentka Oddziału Stomatologii I Wydziału Lekarskiego, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Dyplomowany Lekarz Stomatolog z dwudziestoletnim stażem i specjalizacją I stopnia stomatologii ogólnej. II stopień specjalizacji z zakresu Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej uzyskała pod koniec lat dziewięćdziesiątych.Wieloletni pracownik Warszawskiej Poradni Ortodontycznej oraz Zakładu Ortodoncji Instytutu Stomatologii WUM. Prowadziła szkolenia dla studentów i lekarzy specjalizujących się w ortodoncji dzieląc się doświadczeniem i wiedzą zdobytą między innymi podczas serii międzynarodowych szkoleń.Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i Active Member of European Orthodontic Society (Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego).Współzałożyciel pierwszego specjalistycznego gabinetu ortodontycznego Orthos, gdzie w praktyce może zastosować wiedzę zdobytą u największych światowych autorytetów.Zobacz referencje

Czytaj więcej…

katarzyna-wisniewska01

Lek. stom. Katarzyna Wiśniewska

specjalista ortodonta

Skupienie, dokładność, wieloletnie doświadczenie i świetny kontakt z pacjentami, jakie wyróżniają Panią Katarzynę Wiśniewską – gwarantują leczenie na najwyższym światowym poziomie – dostępne w Warszawie.
Dyplomowany Lekarz Stomatolog i specjalista I stopnia w zakresie Stomatologii Ogólnej oraz specjalista II stopnia w zakresie Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej (egzamin specjalizacyjny zdany z wyróżnieniem). Absolwentka Oddziału Stomatologii I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.Wieloletni pracownik Zakładu Ortodoncji Instytutu Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wykładowca i szkoleniowiec studiów wyższych, szkoleń i konferencji w dziedzinie ortodoncji.Współzałożycielka Kliniki Orthos, której misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług ortodontycznych – wyłącznie przez lekarzy specjalistów.Od ponad dekady – Active Member of European Orthodontic Society (Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego).Specjalizuje się w leczeniu pacjentów z ciężkimi wadami morfologicznymi, wymagających skojarzonego leczenia ortodontyczno-chirurgicznego.Zobacz referencje

Czytaj więcej…

emila-klein-debek02

Dr n. med. Emilia Klein-Dębek

specjalista periodontolog

Jestem absolwentką  Akademii Medycznej w Warszawie. W 1990 r uzyskałam specjalizację II stopnia z periodontologii, a w 1999 r. obroniłam z wyróżnieniem pracę doktorską, której promotorem był prof. dr hab.med. Marek P.Dąbrowski.
Zajmuję się zespołowym leczeniem chorób przyzębia, we współpracy z innymi  specjalistami  w  zakresie  m. in. – ortodoncji, implantologii, chirurgii ortognatycznej i protetyki.
Uczę również w renomowanej państwowej szkole dla higienistek.

Czytaj więcej…