Ortodonta Warszawa - dla dzieci, młodzieży i dorosłych - Orthos
  • Centrum Ortodoncji Orthos
    ul. Na Uboczu 28B, lok. U5

Leczenie

Leczenie skomplikowanych wad

Leczenie skomplikowanych wad zgryzu wymaga zwykle dobrej współpracy kilku specjalistów. Określenie precyzyjnego planu leczenia zawiera nie tylko postępowanie ortodontyczne ale również leczenie przed- i poortodontyczne. Współpracujemy z wieloma lekarzami różnych specjalności aby zapewnić naszym Pacjentom najlepsze możliwe leczenie operacyjne leczenie wad zgryzu.

Leczenie wad kostnych

W tych przypadkach szczegółowe zaplanowanie leczenia zaczyna być możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, w tym precyzyjnych badań diagnostycznych i możliwości wizualizacji efektu pooperacyjnego. Dobra komunikacja pomiędzy ortodontą a chirurgiem szczękowo-twarzowym jest w tych przypadkach kluczowa dla końcowego efektu. Nie należy zapominać, że często jeśli chodzi o operacyjne leczenie wad zgryzu to często po leczeniu konieczna jest odbudowa kształtu zębów, uzupełnienie brakujących, bądź wymiana istniejących wypełnień.

Leczenie przedprotetyczne

Pacjenci, którzy mają braki zębowe, przed leczeniem protetycznym czasami kierowani są przez lekarza na konsultację ortodontyczną. Ma ona przynieść odpowiedź na pytanie czy leczenie ortodontyczne może stworzyć warunki do lepszej, bardziej estetycznej i stabilnej odbudowy protetycznej. W pewnych przypadkach należy zrobić odpowiednie miejsce na implant. Jest to na pewno dłuższa droga leczenia ale też efekt końcowy nieporównywalnie lepszy.

Leczenie pacjentów z chorobą przyzębia

W przypadkach pacjentów z chorobą przyzębia leczenie ortodontyczne jest możliwe po wyleczeniu ostrego stanu zapalnego, w fazie stabilnej, za zgodą lekarza paradontologa. Podczas leczenia ortodontycznego konieczne są wizyty kontrolne u paradontologa.

Leczenie schorzeń stawów skroniowo-żuchwowych

Leczenie najtrudniejsze i najbardziej nieprzewidywalne. Często długie, z okresami polepszenia, ale i pogorszenia samopoczucia pacjenta. Zdecydowanie wymagające wielospecjalistycznego leczenia.

Kontakt
do Centrum Ortodoncji Orthos - Ortodonta Warszawa - Ursynów

Adres

Centrum Ortodoncji ORTHOS
ul. Na Uboczu 28B lok. U5
02-791 Warszawa

Lokalizacja na mapie

Gabinet na mapie Google

Godziny pracy

poniedziałek - wtorek od 9:00 do 16:00
środa od 9:00 do 20:00
czwartek - piątek od 9:00 do 16:00

Telefon

22 649 77 44

E-mail

info@ortodonta.waw.pl

Ortodoncja dla dzieci, młodzieży i dorosłych niezależnie od wieku.

Zajmiemy się Państwa zębami i spowodujemy, że będą Państwo dumni ze swojego uśmiechu.

Oferujemy profesjonalne leczenie, które prowadzą doświadczeni lekarze ortodonci.

Piękny uśmiech jest możliwy, różne są tylko drogi, które do niego prowadzą.

Ortodoncja (Warszawa) to jest to, czym wyłącznie się zajmujemy.

Przywracamy uśmiech