O nas

Piękny uśmiech jest możliwy, różne są tylko drogi, które do niego prowadzą.

Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek, którzy chcą lub powinni podjąć leczenie ortodontyczne. Tworzymy zespół specjalistów ortodontów legitymujących się nie tylko dyplomami i świadectwami kursów doskonalących, ale także wieloletnią praktyką i doświadczeniem. Zajmujemy się wyłącznie ortodoncją. Nasi Pacjenci- dzieci, młodzież i dorośli-pozostają pod naszą stałą opieką.

Oczekujemy Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 20.00.

Zapraszamy serdecznie!

Lekarze

natasza-iracka01

Lek. stom. Natasza Iracka

specjalista ortodonta

Praca jest dla niej pasją, dzięki której już ponad 1000 osób odzyskało nie tylko prawidłowy zgryz, ale przede wszystkim piękny uśmiech.Absolwentka Oddziału Stomatologii I Wydziału Lekarskiego, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Dyplomowany Lekarz Stomatolog z dwudziestoletnim stażem i specjalizacją I stopnia stomatologii ogólnej. II stopień specjalizacji z zakresu Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej uzyskała pod koniec lat dziewięćdziesiątych.Wieloletni pracownik Warszawskiej Poradni Ortodontycznej oraz Zakładu Ortodoncji Instytutu Stomatologii WUM. Prowadziła szkolenia dla studentów i lekarzy specjalizujących się w ortodoncji dzieląc się doświadczeniem i wiedzą zdobytą między innymi podczas serii międzynarodowych szkoleń.Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i Active Member of European Orthodontic Society (Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego).Współzałożyciel pierwszego specjalistycznego gabinetu ortodontycznego Orthos, gdzie w praktyce może zastosować wiedzę zdobytą u największych światowych autorytetów.Zobacz referencje

Czytaj więcej…

katarzyna-wisniewska01

Lek. stom Katarzyna Wiśniewska

specjalista ortodonta

Skupienie, dokładność, wieloletnie doświadczenie i świetny kontakt z pacjentami, jakie wyróżniają Panią Katarzynę Wiśniewską – gwarantują leczenie na najwyższym światowym poziomie – dostępne w Warszawie.
Dyplomowany Lekarz Stomatolog i specjalista I stopnia w zakresie Stomatologii Ogólnej oraz specjalista II stopnia w zakresie Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej (egzamin specjalizacyjny zdany z wyróżnieniem). Absolwentka Oddziału Stomatologii I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.Wieloletni pracownik Zakładu Ortodoncji Instytutu Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wykładowca i szkoleniowiec studiów wyższych, szkoleń i konferencji w dziedzinie ortodoncji.Współzałożycielka Kliniki Orthos, której misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług ortodontycznych – wyłącznie przez lekarzy specjalistów.Od ponad dekady – Active Member of European Orthodontic Society (Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego).Specjalizuje się w leczeniu pacjentów z ciężkimi wadami morfologicznymi, wymagających skojarzonego leczenia ortodontyczno-chirurgicznego.Zobacz referencje

Czytaj więcej…

emila-klein-debek02

Dr. n. med Emilia Klein-Dębek

specjalista periodontolog

Jestem absolwentką  Akademii Medycznej w Warszawie. W 1990 r uzyskałam specjalizację II stopnia z periodontologii, a w 1999 r. obroniłam z wyróżnieniem pracę doktorską, której promotorem był prof. dr hab.med. Marek P.Dąbrowski.
Zajmuję się zespołowym leczeniem chorób przyzębia, we współpracy z innymi  specjalistami  w  zakresie  m. in. – ortodoncji, implantologii, chirurgii ortognatycznej i protetyki.
Uczę również w renomowanej państwowej szkole dla higienistek.

Czytaj więcej…

 

 

urszula-baranska01

Urszula Barańska

Kierownik recepcji

Jestem osobą, której praca wśród ludzi daje prawdziwą radość. Każdy dzień to nowe wyzwania i nowe doświadczenia, a Orthos to niezwykłe miejsce gdzie i możliwość pracy wśród najlepszych specjalistów i wyjątkowych ludzi. Prawdziwa satysfakcja i nagroda to uśmiech każdego pacjenta.

ezlbieta-kliszcz01

Elżbieta Kliszcz

Pracownik recepcji

W mojej pracy liczą się odpowiedzialność, dobra organizacja , umiejętność planowania i kreatywność. I tak oczywiście na co dzień, nie ma czasu na zwalnianie tempa. Ortodoncja to bardzo dynamiczna dziedzina i trzeba dotrzymać jej kroku.

Moja przygoda ze stomatologią rozpoczęła się kilka lat temu. To w tym miejscu zrodził się pomysł o ukończeniu studiów na kierunku – zarządzanie w ochronie zdrowia a także o zrobieniu kursu na asystentkę stomatologiczną. Tytuł magistra zdobyłam w 2013 roku na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Każdy dzień w gabinecie to nowe doświadczenie, nowa zdobyta umiejętność, nowe wyzwanie. Dzięki pracy w Orthosie nabrałam pewności, że nie ma rzeczy niemożliwych. Ta praca powoduje, że każdy z nas poznaje granice swoich możliwości, ale jednocześnie bardzo się rozwija, Tworzymy zgrany zespół w którym czuję się bardzo swobodnie.
Najważniejsze to uczynić pacjenta szczęśliwym, a jego wizyty przyjemnymi. W zamian za naszą pracę otrzymujemy od pacjentów najlepszy prezent – szczery uśmiech i słowa wdzięczności.

Czytaj więcej…

anna-zrencka01

Anna Zrencka

Higienistka stomatologiczna

W 2013 ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny – kierunek Zdrowie Publiczne ze specjalizacją Higiena Stomatologiczna. Z gabinetem jestem związane już od drugiego roku studiów gdzie pod okiem specjalistów przygotowywałam się do przyszłego zawodu.

To właśnie dzięki nim odkryłam jak dużą przyjemność sprawia mi praca przy ortodoncji.
Jestem osobą bardzo dokładna i solidną, zawsze pozytywnie nastawioną do pacjentów dzięki czemu wykonywany zawód na co dzień sprawia mi dużo radości. Chętnie poznaję i uczę się nowych rzeczy od moich przełożonych, których bardzo cenię za ogromną wiedzę, doświadczenie i najwyższą jakość świadczonych usług. W wolnych chwilach uwielbiam uprawiać sporty na świeżym powietrzu takie jak jazda na nartach czy jazda konna. Moją największą pasją są podróże kiedy tylko mogę staram się wyjechać w jakieś odległe miejsca, poznawać nowe kultury. A kiedy nie wyjeżdżam bardzo lubię gotować,świętować i spędzać czas z przyjaciółmi

Czytaj więcej…

beata-morzy02

Beata Morzy

Higienistka stomatologiczna

Pracuję w gabinecie stomatologicznym od 8 lat. Najpierw pracowałam ze specjalistami tj. endodontą i chirurgiem. Ale to nie była moja bajka. Wiedziałam, że chcę pracować przy fotelu, ale byłam trochę zagubiona. Wtedy wpadłam na pomysł, aby pójść do szkoły dla higienistek stomatologicznych.

I to był traf w dziesiątkę. W trakcie nauki zaczęłam pracę w Orthosie i stwierdziłam, że to jest to co chcę robić w swoim życiu. Tu poznałam wspaniałych specjalistów w swoim fachu, którzy wkładają serce w to co robią i przekazują nam wiedzę, abyśmy jeszcze lepiej mogły zrozumieć potrzeby pacjentów.

Czytaj więcej…

karolina-dobrawska01

Karolina Dąbrowska

Higienistka stomatologiczna

W lipcu, 1989 r. ludzkość zyskała niesamowity skarb, bowiem urodziłam się wtedy ja 🙂 Dokładnie było to 8 lipca o godz. 20:30 w Wołominie, gdy matka o imieniu Barbara u boku ojca Krzysztofa wydała mnie na świat. Tuż po urodzeniu naukowcy przeprowadzali badania, gdy byłam jeszcze wstanie embrionalnym stwierdzając, iż będę w przyszłości higienistką stomatologiczną.

Zanim jednak to się stało otarłam się o inne zawody, które również były dla mnie ciekawe i rozwijające wszelkiego rodzaju zdolności. W wieku dojrzewania należałam do harcerstwa, w którym nauczyłam się samodzielności oraz zdobyłam uprawnienia takie jak patent żeglarski i patent strzelecki uczestnicząc również w różnego rodzaju zawodach. Ucząc się w liceum w rodzinnej miejscowości Wołomin byłam fotografem na ślubach, weselach i chrztach dorabiając w weekendy. Po napisaniu matury ukończyłam Stosunki Międzynarodowe na wydziale Nauk Społecznych ze specjalizacją dyplomacja.  W trakcie studiów ukończyłam kurs psychografologii oraz kuratora sądowego. W tym czasie podjęłam pracę w Sądzie Rejonowym w Wołominie na stanowisku protokolantki i sekretarza sądowego. Ponieważ jest to praca, gdzie uśmiech nie jest wskazany a gadanie na sali rozpraw zabronione postanowiłam poszukać innej drogi. Przeglądając lokalną gazetę na ostatniej stronie znalazłam ogłoszenie, które brzmiało: „Poszukuję młodej, zdolnej, ładnej… asystentki stomatologicznej (…) Pomyślałam, czemu nie? Lubię wyzwania! Po chwili zastanowienia podeszłam do lustra, spojrzałam na siebie i pomyślałam: „Karola, oni szukają właśnie Ciebie” 🙂 I tak zaczęła się moja przygoda ze stomatologią 🙂 Początki były bardzo trudne, ponieważ po raz pierwszy nie byłam pacjentką i to ja musiałam pełnić funkcję pomocy stomatologicznej. Długie lekcje, kursy, wykłady spędzały mi sen z powiek. Po pewnym czasie poczułam, że praca ta daje mi ogromną satysfakcję i staje się moją pasją.  Aby być w pełni wykształconą w tym kierunku postanowiłam ukończyć szkołę dla pracowników medycznych w Gdańsku, gdzie zdobyłam dyplom higienistki stomatologicznej. Marzeniem moim była praca w gabinecie, w którym będę mogła nieustannie podnosić swoje kwalifikacje i nabywać nowych doświadczeń zawodowych. Marzenia się spełniają a dowodem jest to, że pracuję w gabinecie ortodontycznym Orthos u boku najlepszych ortodontek w Polsce dr Katarzyny Wiśniewskiej i dr Nataszy Irackiej, od których czerpię ogromną ilość wiedzy, pozwalającej mi należycie opiekować się naszymi pacjentkami. Oprócz starannej obsługi pacjentów dbam o dobrą i ciepłą atmosferę w gabinecie. Najlepszy lek na świecie? Moja odpowiedź to: śmiech, którego często brakuje nam w codziennym życiu. Uważam, że życie bez pasji jest nudne. Moje zainteresowania to podróże, filmy dokumentalne, książki biograficzne, kryminały, psychologia i sporty ekstremalne. Kocham zwierzęta. Posiadam psa, 30 kg temu nazywałam go Betty, teraz mogę jedynie wołać „Berta ruszysz się, czy mam podejść sama?”. Lubię dzielić się dobrą energią z innymi, marzenia wcielam w życie. Nie lubię stagnacji, monotonii i nudy. Rzucam się na nowe wyzwania jak szczerbaty na suchary nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe bo praca to też moja pasja, bez której nie umiem żyć.

Czytaj więcej…

joanna-misiukiewicz01

Joanna Misiukiewicz

Asystentka stomatologiczna

Moja przygoda ze stomatologią zaczęła się bardzo dawno, w laboratorium protetycznym, w którym doskonaliłam moje zdolności manualne przy wykonywaniu drobnych prac protetycznych. Ale mój temperament i chęć pracy z ludźmi nie pozwoliły mi na dalszą pracę w tym zawodzie. I wtedy zrodził się pomysł pracy jako asystentka stomatologiczna.

Do tej pory sprawia mi to dużą satysfakcję, dlatego przez te wszystkie lata podejmowałam pracę w różnych gabinetach z lekarzami posiadającymi rożne specjalizacje z dziedziny stomatologii: chirurgiem, protetykiem itd. Swoją wiedzę praktyczną zdobytą w gabinetach uzupełniam wiedzą teoretyczną biorąc udział w różnych kursach i szkoleniach.
Kiedy myślałam, że osiągnęłam już wszystko postanowiłam spróbować swoich sił w ortodoncji. I tak trafiłam do gabinetu Orthos, gdzie od ponad roku spotykam się z Państwem i staram się najlepiej jak umiem wykonywać swoją pracę. Jak już wspomniałam, myślałam, że osiągnęłam już wszystko, ale wysokiej klasy specjaliści a zarazem moje szefowe uświadomiły mi, że stomatologia to „studnia bez dna” i żeby być najlepszym trzeba się uczyć całe życie. W związku z tym, żeby podnosić swoje kwalifikacje, a tym samym jakość wykonywanych usług postanowiłam ukończyć kolejną szkołę. Proszę nie myśleć, że praca to całe moje życie. Mam rodzinę, męża z którymi spędzam każdą wolną chwilę.

Czytaj więcej…